Wyjazdy na targi

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą specjalną Wirtualne Targi w Chinach (tutaj).

W ciągu ostatnich 20 lat Chiny stały się jedna z największych gospodarek świata. Chińscy producenci oferują produkty niemal we wszystkich branżach a szybko rosnący chiński rynek konsumencki oraz rosnące zapotrzebowanie chińskich firm na surowce nowoczesne maszyny i technologie sprawie że Chiny są niezwykle atrakcyjnym rynkiem zbytu dla zagranicznych przedsiębiorstw. Pomimo rosnącego znaczenia internetu jako narzędzia do wyszukiwania potencjalnych partnerów i produktów udział w targach jest wciąż ważnym kanałem pozyskiwania nowych dostawców i klientów.

 

Firmom zainteresowanym współpracą z chińskimi dostawcami i wyjazdem na targi w Chinach oferujemy wskazanie najbardziej interesujących, pod kątem poszukiwanych przez nich produktów, imprez targowych i wystawienniczych w Chinach. Organizujemy kompleksową obsługę wyjazdu na targi począwszy od organizacji pobytu (hotele, przejazdy) poprzez zapewnienie profesjonalnych tłumaczy w tym tłumaczy w języku polskim i chińskim po wstępne wyselekcjonowanie potencjalnych partnerów spośród firm biorących udział w targach, a także uzyskanie wstępnych ofert i zaaranżowanie spotkań w czasie targów.

 

Dla firm zainteresowanych promowaniem własnej marki oraz produktów w Chinach oferujemy pełna obsługę związana z wyjazdem na targi oraz organizacją stoiska targowego. Wskazujemy najbardziej wartościowe imprezy targowe. Ustalamy warunki wystawienia się na targach. Pomagamy w zaprojektowaniu stanowiska targowego przygotowaniu materiałów informacyjnych i promocyjnych oraz wskazujemy jakie produkty mogą być najbardziej interesujące dla chińskich odbiorców. Organizujemy również wyjazd na targi od strony logistycznej - zarówno wyjazd do Chin przedstawicieli firmy jak również transport i odprawę celną produktów jakie zostaną zaprezentowane na stoisku. Na czas targów oferujemy również obsługę profesjonalnych tłumaczy.